SEO Hizmetleri

Web sitenizin arama sonuçlarında daha görünür olması için ekibimizle hizmetinizdeyiz.

SEO Yönetimi

Aramalarda üst sıralarda yer almanın en önemli yolu SEO optimizasyonlarınızın doğru şekilde yapılandırılmasından geçer.

SEO

499/ ay

 • Analizler
 • Link Çalışmaları
 • Dahili Optimizasyon
 • Profesyonel Destek

1 ay deneme süresi sonunda memnun kalırsanız sözleşmemiz minimum 1 yıl. Sözleşmemizi 14 gün şartsız iptal hakkına sahipsiniz.

Aramalarda Öne Çıkın

SEO paketimizle web sitenizin arama sonuçlarından yer alabilmesi için kalıcı çözümler üretiyoruz.

SEO Hizmetine Ait Detaylar

– Gelecek adımlara yönelik stratejiler oluşturmak için web sitelerinin tüm Google filtreleri için kontrolü. – Mümkün olan en geniş hedef kitleyi çekecek en uygun ticari içerikli anahtar kelimelerin seçimi. – Web sitesi yapı analizi ve anahtar kelimelerin dağıtımı. İlgili kelime-kombinasyonlarına uygun sayfaların seçimi. – Eylemlerine karşı tam hazırlıklı olmanız için rakipleriniz hakkında bilgilerin toplanması.

– Web sitesi iç linklerinin analizi. Kötü ve doğal olmayan linklerin kaldırılması. Link yerleştirme alanlarının seçimi.

– Uygun iç linklerin oluşturulması üst sıralamalara ulaşmak için gereklidir. Sıralama yükseltme hizmetinizin etkinliğinin artırılması için konunuzla ilgili benzersiz içeriklere linkler eklenir.

Aşağıdaki dahili optimizasyon adımlarının temel amacı, Google arama motorunun gerektirdiği sıralama kriterlerini karşılamak, yükselen web sitelerinin rakipleri üzerindeki avantajlarını göstermek ve ilerlemelerin önündeki engellerden kurtulmaktır.

– Yükseltilen anahtar kelime listesine uygun meta etiketlerin oluşturulması.

– Web sitesi HTML kodlarının geliştirilmesi, gerekli etiketlerin yerleştirilmesi ve geçerli arama motorunun standartlarına uygun düzenlemelerin yapılması. Alt etiketlerinin eklenmesi ve sayfaların ağırlaşmasını önlemek için düzenlemeye izin vermeyen dış bağlantıların kapatılması.

– Hata 404 ve kırık linkleri kaldırma.

– Yükseltilen sayfalara maksimum sayıda site içi link eklemek için bağlantılı web sitesi linklerinin değiştirilmesi.

– Arama motorlarında web sitesinin doğru olarak görüntülenmesi için robots.txt ve .htaccess dosyalarını düzenleme.

– Web sitesi sayfalarının tam olarak indekslenmesi için Site Haritası dosyasının oluşturulması.

– Sosyal medya işaretlerinin geliştirilmesi için web sitesine sosyal medya düğmelerinin yerleştirilmesi.

– Yayınlanan her dijital içeriklerinizin her birini, herhangi bir ücret talep etmeksizin potansiyel müşterilerinize reklama çıkarak minimum 1.000 farklı kişiye gösterimi yapılacaktır.

– Müşteri desteği: Kişisel hizmet yöneticiniz SEO hizmetinizin ilerlemelerini günlük olarak izler ve her değişikliği size bildirir.

– Raporlama Merkezi: Düzenli ve ayrıntılı analiz raporları sayesinde aldığınız hizmetin durumu konusunda sürekli olarak bilgilendirileceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya hizmetlerimizle ilgili sık sorulan bazı soruları yan kısımda derledik. Eğer cevabını bulamadığınız bir konu olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır.

 • Paketize abone mi olmalıyım?
 • Evet, paketimiz yıllık sözleşmelerle belirlenir. Yararlanmak için en az bir yıllık taahhütte bulunmalısınız.

 • Ücretsiz analiz yapıyor musunuz?
 • Evet, web sitenize dair temel bir analizi ücretsiz gerçekleştirerek size raporluyoruz. Bu doğrultuda nasıl bir yol izleyeceğimize siz karar veriyorsunuz.

 • Web sitesini sizin mi yapmış olmanız gerekiyor?
 • Gerekmiyor, ancak kendi yaptığımız hizmetlerde bir bütün olarak değerlendirdiğimiz için daha sağlıklı sonuçlar alabiliyoruz.

 • Ekibinize güvenebilir miyim?
 • Ekibimiz, 2002 yılından bu yana sektörde hizmet veren, pek çok markaya değer katmış uzmanlardan müteşekkildir. Her biri alanında uzman, eğitimler vermiş kişilerden oluşmaktadır.

   

  Projetik’in sunduğu Yapay Zeka Destekli SEO ve Google Reklamları Yönetimi ürünü sosyal kanallarınızı izler, analiz eder ve ihtiyacınız olan bilgileri kapsayan raporlar hazırlar.

   

  Google hesabınızdaki etkileşimlerin duygu analizini yaparak pazarlama kampanyalarınıza yön verir ve dolaylı olarak çapraz satış olanaklarınızı güçlendirir.

   

  Mevcut müşteri yönetimi ürünlerine entegrasyon, anahtar sözcük bazlı alarm oluşturma, yapay zeka desteği ile algı analizi, müşteri profiline göre olusturulan kampanya yönetimi, ihtiyaca göre analitik raporlama ve şikayet yönetimi başlıca özellikleri arasındadır.

 • Yapay zeka nedir?
 • Yapay zeka gelişim günden güne gözle görülür biçimde gerçekleşiyor. Özellikle chatboların kısa sürede öğrenebilme ve geliştirebilme kabiliyetleri hayatımızın her alanında olduğu gibi SEO, dijital pazarlama, sosyal medya gibi alanlarda da etkili olmaya başladı.

   

  Geçtiğimiz yıl, Facebook, Twitter, Amazon, Apple, Intel, Microsoft, Uber, AOL, Google gibi dünyanın en büyük firmalarının kendi yapay zekalarını geliştirmek ne kadar enerji harcadıklarını gördük. Dev firmaların yapay zeka geliştirmeleri ile elde etmek istedikleri,

  – İnsan hatalarından arınmak.
  – Yapay zekanın otomasyonunu sağlayarak insan gücünün daha fazla yaratıcı uğraşlarla ilgilenmesini sağlamak.
  – Müşterilere daha hızlı hizmet sunmak.
  – Müşterileri daha iyi anlayabilmek.
  – Teknoloji altyapısını yapay zekayı kullanarak geliştirmek.

   

  Bu vizyonlar çerçevesinde sizlere daha iyi hizmet veriyoruz.