Hakkımızda

Dijital hizmetlerde kaliteli çözümler sunuyoruz.

about v1 img 1

Yapay Zeka Destekli Dijital Çözümler Sunuyoruz

Projetik, müşterileri için dijitale yönelik çözümler üretir. E-ticaret, web ve mobil arayüzü tasarımları, yapay zeka destekli sosyal medya hizmetleri ve yazılım geliştirme anlamında sonuca odaklı hizmetler sunar.

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle sizlere özellikle web noktasında arzu ettiğiniz doğrultuda çözümler sunmak için buradayız.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Projetik de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Sunduğumuz inovatif ve hedef odaklı çözümlerle, yapay zeka destekli yazılımlarında desteğini arkamıza alarak müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

about number bg 1

Kurumsal Web Sitesi

Kurumunuzun bir web sitesi yoksa veya yenilenmesi gerekiyorsa bu konuda doğru yerdesiniz.

about number bg 2

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyada sesinizi duyurmada yetersiz kalıyor ve yükselemiyorsanız, ekibimizle tanışmalısınız.

about number bg 3

SEO Hizmetleri

Aramalarda üst sıralarda yer almak için SEO optimizasyonlarınızın doğru şekilde yapılandırılması gerekir.

04 1

E-Ticaret Sitesi

Eğer ürünlerinizi internet üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, biz yanınızdayız.

2002'den Beri!

Bugüne dek sayısız kurum ve kuruluşa hizmet veren Projetik Digital Solutions, her geçen yıl büyüyen uzman ekibiyle profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği felsefesiyle, kurulduğu günden bugüne, bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Güncel Teknoloji

Sürekli yenilenen ve geliştirilen alt yapımızla güncel teknolojinin peşindeyiz.

Güçlü Destek Ekibi

Sunduğumuz hizmetleri en kaliteli, en sorunsuz şekilde çözmek için burdayız.

2

Müşterileriniz Sizin İçin Bekliyor!

Sosyal medya, tasarım ve yazılım hizmetlerimizde iddialı olduğumuzu paylaşmak isteriz. Bunu sunarken, maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyor, müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz.

Eğer web sitenizle veya dijital pazarlama işlerinizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, Projetik ekibi sizin için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır

about v1 img 3